Andrzej Sikorowski

Eva Becla prezentuje

"Dwie ojczyzny" - Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska, a także promocja ostatniej płyty "Makijaże", z udziałem Ewy Becli - program brzmiał zachęcająco, tym bardziej ze Andrzej Sikorowski to legendarny lider grupy "Pod Buda". Jest wspaniały, ciepły, liryczny, a przy tym bardzo skromny.
Ewa Becla zaśpiewała trzy piosenki, włącznie z tytułową płyty "Makijaże". Po prostu ślicznie. Co to za utalentowana, urocza piosenkarka!. Urzekła nas śpiewem, a przy tym wyglądała prześlicznie.

Wprost niezapomnianym przeżyciem był występ Mai z ojcem Andrzejem. Ta śliczna młoda osoba ma wprost zachwycający glos. Śpiewała w dwóch językach( stad "Dwie Ojczyzny"). Po grecku- ze względu na ojczyznę matki- gorąca, ciepła, egzotyczna, i po polsku -ojczyznę ojca, nasza kochana ojczyznę. Byliśmy tak zauroczeni, ze mogliśmy słuchać tych przepięknych melodii cala noc. Zaśpiewała też z ojcem kilka piosenek w obu językach. Wspaniale.
Andrzej Sikorowski sam komponuje, pisze teksty pełne humoru, komizmu i mądrości życiowych. A robi to z takim urokiem i prostota! Cala trojka została bardzo rzęsiście wynagrodzona nieustającymi brawami.

Dziękuję pani Ewie, był to jeden z najlepszych koncertów i wieczorów w teatrze w POSK-u.

Anna Rut - Londyn

2004-12-17 - Dziennik Polski - Eva Becla prezentuje

  w górę